Opinie

W imieniu uczniów i opiekunów francuskiego gimnazjum i liceum na wycieczce w Polsce dziękuję za bardzo profesjonalną i sympatyczną obsługę. Pan Piotr wykazał się dużą wyrozumiałością (ciągłe spóźnienia uczestników wycieczki, śpiewy i tańce młodzieży w autobusie...). Pozdrawiam w imieniu uczniów, którzy bardzo Pana polubili!

Default Avatar75
Natasza QUELVENNEC

W imieniu firmy "Via Medica sp. z o.o." sp.k., pragnę wyrazić swoje ogromne zadowolenie z współpracy z firmą Trans-Taxi Piotr Grym w zakresie usług transportowych.
Wszystkie prace zlecone firmie zostały wykonane z należytą dbałością, a terminowość i pełen profesjonalizm zasługują na wyrazy uznania.
Z przyjemnością rekomendujemy firmę Trans-Taxi Piotr Grym jako partnera solidnego i godnego zaufania, oferującego usługi na najwyższym poziomie.

Default Avatar75
Via Medica sp. z o.o. sp.k.

W imieniu własnym i członków grupy Chorzowsko-Katowicko-Rakowskiej sobotniej jeżdżącej co miesiąc w soboty. Polecam wszystkim, którzy szukają uczciwego, punktualnego, zawsze sprawnego, kulturalnego, potrafiącego jeździć - na prawdę jeździć i wyrozumiałego, będącego przy tym na prawdę na bardzo dobrym poziomie zarazem przyjaznego przewoźnika. Odpowiedź jest jedna: TRANS-TAXI PIOTR GRYM

Default Avatar75
Mateusz Pieńkowski

Default Avatar75
Stowarzyszenie na Rzecz Rozwoju Społeczności Lokalnej “Mocni Razem”

Default Avatar75
Towarzystwo Przyjaciół Siemianowic Śląskich

Jesteś zainteresowany ofertą? Potrzebujesz kalkulacji? Wypełnij formularz!