Opinie

W imieniu uczniów i opiekunów francuskiego gimnazjum i liceum na wycieczce w Polsce dziękuję za bardzo profesjonalną i sympatyczną obsługę. Pan Piotr wykazał się dużą wyrozumiałością (ciągłe spóźnienia uczestników wycieczki, śpiewy i tańce młodzieży w autobusie...). Pozdrawiam w imieniu uczniów, którzy bardzo Pana polubili!

Natasza Quelvennec
5/5

W imieniu firmy "Via Medica sp. z o.o." sp.k., pragnę wyrazić swoje ogromne zadowolenie z współpracy z firmą Trans-Taxi Piotr Grym w zakresie usług transportowych. Wszystkie prace zlecone firmie zostały wykonane z należytą dbałością, a terminowość i pełen profesjonalizm zasługują na wyrazy uznania. Z przyjemnością rekomendujemy firmę Trans-Taxi Piotr Grym jako partnera solidnego i godnego zaufania, oferującego usługi na najwyższym poziomie.

VIA Medica Sp. z o.o. Sp. k.
5/5

W imieniu własnym i członków grupy Chorzowsko-Katowicko-Rakowskiej sobotniej jeżdżącej co miesiąc w soboty. Polecam wszystkim, którzy szukają uczciwego, punktualnego, zawsze sprawnego, kulturalnego, potrafiącego jeździć - na prawdę jeździć i wyrozumiałego, będącego przy tym na prawdę na bardzo dobrym poziomie zarazem przyjaznego przewoźnika. Odpowiedź jest jedna: TRANS-TAXI PIOTR GRYM

Mateusz Pieńkowski
5/5

Podziękowania dla firmy Trans-Taxi Piotr Grym za pomoc w organizacji koncertu charytatywnego "Dla Moniki"

Stowarzyszenie na Rzecz Rozwoju Społeczności Lokalnej “Mocni Razem”
5/5

Członkowie i sympatycy Towarzystwa Przyjaciół Siemianowic Śląskich składają serdecznie podziękowania Panu Piotrowi Grymowi, właścicielowi firmy przewozowej Trans-Taxi za profesjonalizm, czyli bezpieczną i błyskawiczną podróż do Białegostoku

Towarzystwo Przyjaciół Siemianowic Śląskich
5/5
Wystaw ocenę!

Drogi kliencie, korzystałeś już z naszych usług? Będziemy wdzięczni jeśli zostawisz krótką opinię na temat naszej współpracy. Dziękujemy!

Close Menu